تعرفه خدمات اینترنت

services fanava

  • قرار داد مشترکین
  • icon سرویس های غیر حجمی (تهران و البرز)
  • icon ترافیک اضافه

icon order new ser

new with bw sep

 

sign-content ترافیک فیلیمو-نماوا-دیجیتون-آینه جادوی یکتا-کاناپه-زوم-سینما مارکت به صورت رایگان می باشند.

sign-content در جدول تعرفه ها جهت شفافسازی، میزان ترافیک سرویس ها در دو ستون به تفکیک ترافیک داخلی و ترافیک بین الملل مشخص گردیده است.

sign-content ترافیک اختصاص یافته به هر سرویس معادل ترافیک داخلی میباشد.

sign-content بطور مثال برای سرویس 4 مگابیت، 180 گیگابایت ترافیک منظور شده است که مشترک می تواند، 90 گیگابایت ترافیک بین الملل و یا 180 گیگابایت ترافیک داخلی مصرف نماید.

sign-content قیمت سرویس ها در جدول فوق، قیمت خام سرویس می باشد که در هنگام خرید، 9% مالیات بر ارزش افزوده به آن اضافه خواهد شد.

sign-content بعد از اتمام حجم منصفانه، شما می توانيد با خرید گیگ اضافه به سرعت عادی سرویس خود بازگردید و یا سرویس دوره بعدی خود را زودتر از موعد خریداری نمایید.

sign-content  در صورت تمایل به خرید ترافیک اضافه، قیمت هر گیگابایت ترافیک 2000 تومان خواهد بود.

sign-content هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران (مطابق مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات)، ۱۲٫۰۰۰ تومان است که در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.

sign-content هزینه‌ی راه‌اندازی و نصب این سرویس ‌ها، در صورت نیاز کاربر، مطابق مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ۱۵,۰۰۰ تومان است.

sign-content شرکت داده پردازی فن آوا در راستای صیانت از حقوق مشترکین خود ، با توجه به وجود برخی اختلالات درشبکه و سرباره های ناشی از پروتکل های اینترنتی و همچنین به منظور پوشش سرباره های مذکور ، 10 % افزایش حجم اضافی را دربسته های طراحی شده قبلی منظور و دراختیار مشترکین عزیز قرارداده است .

تعرفه (تومان)
2.000
ترافیک
1 گیگابایت